Gyártó:
Iskra
Vonalkód (EAN):
Várható kiszállítás legkorábban:
1
Kézbesítési idő:
1-2 munkanap
ISKRA Fúrókapalács Z1C-ZT3-26
? Feszültség: 230V~50Hz
? Névleges teljesítmény: 800W (max)
? Ütési energia: 2, 8J
? Szabadjáratú fordulatszám: 0-1200 ford/perc-1
? Ütésszám névleges fordulatszámnál: 0-5300 ütés/min-1
? Max. fúró átmérő: O 26 mm
? Fúrótokmány típusa SDS-plus
? Gumírozott fogantyúbetét
? Sebesség szabályozás
? Kétoldali forgásirány: bal / jobb
? Extra fogantyú
Tartozékok
? 2x vésőfej ? 3x fúró ? 1x porfogó burkolat ? Mélység állító
? fúrás:
? vas: 13 mm
? beton: 26 mm
? fa: 30 mm